HOME
NABÍDKA VYSTOUPENÍ
O NÁS
BEZPEČNOST
GALERIE
KONTAKT
REFERENCE
 

Exkluzivní spolupráce

Cirkus Havel, Avignon, Francie

V roce 2012 byl Jiří Zaťko osloven brněnským Divadlem Husa na provázku, aby ztvárnil postavu artisty v inscenaci Cirkus Havel pod režijním vedením režiséra Vladimíra Morávka. Václav Havel dal za svého života k této pozoruhodné scénické koláži svých textů plný souhlas a na základě předchozích zkušeností a vzájemné dlouholeté důvěry dopřál tvůrcům naprostou uměleckou svobodu. Na konečné podobě textu s nimi pak i osobně spolupracoval. Premiéra mezinárodní verze se uskutečnila na Mezinárodním divadelním festivalu Villeneuve en Scène ve Villeneuve-lez-Avignon 15. 7. 2012.

Pernštejnské legendy

V létě 2012 ztvárnila Sylva Zaťko jednu ze tří hlavních tanečních rolí v projektu Východočeského divadla Pardubice a Šermířského divadla Zubři. Pod vedením Pavla Konvaliny se  multimediální divadelní představení Pernštejnské legendy odehrálo na pardubickém zámku dne 21.7.2012. Spojení řecké mytologie s českými pověstmi bylo úchvatně zpracované a mělo ohromný úspěch. V budoucnu by se mohlo v delší podobě ukázat na pódiu Východočeského divadla.

Carmina Burana

Jako sólové umělce pro projekt Open Air Opera Carmina Burana si IN FLAMENUS vybrala Filharmonie Hradec Králové a supervisor Jana Dioszegi. Projekt byl úspěšně a s velkým ohlasem laické i odborné veřejnosti realizován v letech 2003-2012, a to na hradech Kunětická Hora a Hukvaldy a ve městech Příbram, Blansko a Hradec Králové.

Noc s Beethovenem

Filharmonie Hradec Králové v čele s ředitelem RNDr. Václavem Dernerem zvolila IN FLAMENUS jako sólisty také pro projekt Noc s Beethovenem na zámku Rychnov nad Kněžnou.

Cikánská noc Pavla Šporcla

Následovala úspěšná spolupráce s agenturou Diomusica a Pavlem Šporclem v roce 2009. Projekt s příslibem romantické letní noci v autentických kulisách středověkého hradu Kunětická Hora byl nakonec realizován přes obrovskou nepřízeň počasí a jen díky plnému nasazení veškerých sil všech účinkujících i celého realizačního týmu dne 1.7.2009.

Výuka v ovládání biče pro herce Východočeského divadla Pardubice

Jiří Zaťko byl přizván Východočeským divadlem Pardubice ke spolupráci při vzniku úspěšného muzikálu Cikáni jdou do nebe. Cílem spolupráce byla výuka herců v bezpečném a spolehlivém zvládnutí techniky ovládání honáckého biče.

Briga "La Grace“

Jiří Zaťko se zúčastnil plavby na replice korzárské lodi z 18. století La Grace ve Středomoří jako člen posádky, pirát a herec.

 

 

 

 

Reference

» Exluzivní spolupráce
» Osobní reference našich partnerů
» Výběr z více než 1000 akcí

  Najdete nás také na Facebooku
  Stáhněte si naši prezentaci ve formátu PDF
  Nabídka pro školky - Dlouhý Honza PDF


 
Home Page
Nabídka vystoupení
O nás
Bezpečnost
Galerie
Kontakt
Reference
Fire Show
Orientální fakírská show
Biče a šátky
Chůdy
Tanec
Fakír
Had
A nejen to
Pro školky
Fire show Ohně Orientu
Fire show Ohnivý květ
Fire show Draco flameno
Fire show Fusion
Fire show Ohně Sedmimoří
Fire show Chiméra
Fire show Kiss of fire

In Flamenus
Jiří Zaťko
E-mail: info@inflamenus.cz
Tel.: +420 604 966 072

© 2013 - 2015 In Flamenus
Veškerá práva vyhrazena!
WebDesign © Garry & Dino