HOME
NABÍDKA VYSTOUPENÍ
O NÁS
BEZPEČNOST
GALERIE
KONTAKT
REFERENCE
 

Osobní reference našich partnerů

Na  psaní referenčních dopisů není v dnešní době příliš času. V našem oboru jsou ovšem reference velmi důležitou součástí cesty ke klientovi.

--------------------

Naše agentura spolupracuje s Duem In Flamenus více než 10 let. Jejich precizně provedená a do detailu propracovaná vystoupení okouzlují diváky na různě zaměřených akcích po celé republice. Jako jedni z mála, v tomto žánru, se věnují scénickému provedení s tematickým zaměřením nejen na orient. Jsou obohacením každé akce, kde vystoupí a patří k absolutní špičce ve svém oboru.

Zuzana Mainušová a Marta Seitlová
Moravská umělecká agentura Brno

--------------------

V produkci dua In Flamenus se snoubí cit, vášeň i emoce. Jako hudebník velice obdivuji jejich naprosto přesný rytmus a strhující výraz. Jako produkční duu děkuji za velkou profesionalitu i za jedinečné invence, které věnovali společným projektům s houslovým virtuózem Pavlem Šporclem a s Filharmonií Hradec Králové. V nouzi poznáš přítele: Opravdové kamarády jsem poznala v bouři století před představením na Kunětické Hoře 1. 7. 2009. Byl to silný zážitek, na který nikdy nezapomenu. Sysko a Jirko, našli jste si přímou cestu k srdcím diváků.

Jana Dioszegi
Produkční a manažerka houslisty Pavla Šporcla

--------------------

Dobrý den pane Zaťko,

rád bych Vám i celému týmu In Flamenus touto cestou poděkoval za úžasný vánoční večírek, který jsme díky vám mohli zažít. Chválím nejen organizaci celého programového večera, ale především všechna vystoupení, která jsme mohli shlédnout. Zorrovo představení bylo velice vtipné také díky zapojení diváků, flamenco a závěrečná ohňová show byl krásný zážitek pro všechny zúčastněné. Oceňujeme také zprostředkování a zajištění dalších účinkujících umělců, moderátora i fotografa a především profesionalitu vás všech.

Přeji vám mnoho úspěchů ve vašem dalším působení a stejně spokojených klientů, jakými jsme byli my.

Děkuji a na další akci brzy nashledanou!

Jiří Konečný
ředitel odboru centrály
Česká pojišťovna
ODBOR SPRÁVY ŽP A NŽP
Brno

--------------------

S umělci z ln Flamenus spolupracujeme téměř deset let, většinou při projektu Carmina Burana - scénickém provedení kantáty Carla Orffa pod širým nebem. Ohňová show v podání Jiřího a Sylvy Zaťko není žádným laciným trikem, má velkou uměleckou hodnotu. Je znát, že nad podobou každého svého vystoupení přemýšlejí, aby celé představení pozvedli a vhodným způsobem ozvláštnili. Zároveň dbají na bezpečnost produkce, aby diváci ani umělci nebyli ohroženi přímým ohněm. Působivý je i výstup Sylvy Zaťko s hadem - na křehké dívce působí velký plaz opravdu exoticky. Kromě Orffovy kantáty jsme spolupracovali se skupinou ln Flamenus při koncertu na nádvoří zámku v Rychnově nad Kněžnou, kdy jejich show kontrastně doplňovala klasický repertoár symfonického tělesa za velkého zájmu přítomného publika.

Spolupráce s ln Flamenus je pro nás vždy zárukou profesionality, vysoké kvality představení a umělecké spolehlivosti.

Václav Derner
ředitel Filharmonie Hradec Králové

--------------------

Již více jak 14 let se zabývám kulturou. Za tu dobu jsme dělali již mnohé historické slavnosti i firemní večírky, a protože si potrpím na dobré jméno agentury i jméno své, vybírám si ke spolupráci jen spolehlivé a profesionální umělce, mezi které bezpochyby patří i Jura a Sylva Zaťko.

I když většinu svých akcí děláme v jižních Čechách a od sídla skupiny In Flamenus nás dělí více jak 200 km, rád si je na akce pozvu. Vyplatí se mi to. Během naší dlouhodobé spolupráce se mi nikdy nestalo, že by přijeli byť o minutu později než jsme se dohodli. Ba naopak. Jsou tu vždy o pár hodin předem a vždy bravurně připraveni. Jejich vystoupení je vždy naprosto profesionální.

Skvěle pracují s diváky, které dokáží vtáhnout do děje a když se někdy stane, že potřebujete původně naplánovaný program o chvíli zkrátit či naopak o čtvrt hodiny prodloužit, není to u skupiny In Flamenus žádný problém. Stačí jen lehce naznačit. A věřte, to je pro nás organizátory a moderátory neocenitelná služba. V dnešní době není jednoduché sestavit rozpočet celé akce tak, aby vám vše dobře vyšlo, ale s Jurou jsme se vždy na ceně dohodli a byli jsme všichni spokojeni. Mám rád multifunkční umělce, kteří dokáží během dne udělat několik naprosto rozdílných vystoupení.

U této skupiny mám vždy na výběr z mnoha vystoupení různých období. Rád vzpomínám na úžasné ohňové show při slavnostech pětilisté růže v Českém Krumlově. To přijde tři hodiny před začátkem Jura se Sylvou a dohodnou se o ostatními kolegy, co kdo bude dělat a výsledkem jejich práce je vždy úžasná komponovaná ohňová show, ze které diváky mrazí v zádech. Se skupinou In Flamenus se žádné akce nebojím a nemám strach, že bych si coby pořadatel udělal ostudu.

Vždy se těším na setkání s Jurou a Sylvou.
Miroslav Mareš, Agentura Kultur-Kontakt

 

 

 

 

Reference

» Exluzivní spolupráce
» Osobní reference našich partnerů
» Výběr z více než 1000 akcí

  Najdete nás také na Facebooku
  Stáhněte si naši prezentaci ve formátu PDF
  Nabídka pro školky - Dlouhý Honza PDF


 
Home Page
Nabídka vystoupení
O nás
Bezpečnost
Galerie
Kontakt
Reference
Fire Show
Orientální fakírská show
Biče a šátky
Chůdy
Tanec
Fakír
Had
A nejen to
Pro školky
Fire show Ohně Orientu
Fire show Ohnivý květ
Fire show Draco flameno
Fire show Fusion
Fire show Ohně Sedmimoří
Fire show Chiméra
Fire show Kiss of fire

In Flamenus
Jiří Zaťko
E-mail: info@inflamenus.cz
Tel.: +420 604 966 072

© 2013 - 2015 In Flamenus
Veškerá práva vyhrazena!
WebDesign © Garry & Dino