HOME
NABÍDKA VYSTOUPENÍ
O NÁS
BEZPEČNOST
GALERIE
KONTAKT
REFERENCE
 

O nás

Kdo jsme

Jsme dvojice umělecky založených lidí. Jsme partnery na profesionální scéně i v soukromém životě. Společná životní cesta je pro nás nekonečným zdrojem inspirace. Emoce, které prožíváme v našem životě, předáváme divákům.

Za více než deset let  na české i zahraniční scéně se značka IN FLAMENUS stala zárukou kvality, spolehlivosti a profesionality.

Jsme universální a flexibilní. Tančíme, hrajeme, mluvíme i chodíme na chůdách. Svoji práci máme rádi :o)

Čím se lišíme

Naše vystoupení jsou elegantní a učesaná. Efektní kostýmy a propracované choreografie jsou samozřejmostí.

Ohňovou show nabízíme v několika provedeních - Španělsko, Orient, army, mafie, fusion, fantasy…  Hudba, kostýmy, choreografie, nálada, příběh - to vše Vás přesvědčí.

Pracujeme bezpečně. Vystupujeme v luxusních interiérech, aniž bychom ohrozili prostor nebo klienty. Podlahu v interiérech chráníme vlastním kobercem. Vozíme vlastní hasicí prostředky. Školíme se u profesionálních hasičů.

Jsme spolehliví. Každou akci s klientem konzultujeme, hledáme nejvhodnější řešení. Na akce jezdíme včas a vystoupení předvádíme v nejvyšší možné kvalitě. Jsme seriózní a diskrétní.

Spolupracuje s dalšími umělci a díky tomu vzniká množství zajímavých projektů. Exkluzivní spolupráce nás obohacuje a rozšiřuje naše možnosti.

IN FLAMENUS neslibuje, co nedokáže splnit !

Jiří Zaťko

Do mého stylu se vepsal společenský tanec, 10 let studia historického šermu a studium bojových umění.
Dlouhodobě se věnuji tvorbě choreografií, technikám práce s ohněm a technikám ovládání biče.

Moje práce by nebyla možná bez absolvování mnoha kurzů, seminářů a osobních konzultací z oblasti choreografie, tance, herectví a divadla. Díky studiu scénického divadla mohu využít čas a prostor na scéně k maximálnímu užitku diváka. V neposlední řadě je to cit, který mi umožňuje navázat kontakt s divákem a přesvědčit ho o jedinečnosti daného okamžiku.

Sylva Zaťko

Základním kamenem mé práce je 9 let intenzivního tréninku moderní gymnastiky. Následoval společenský tanec a poté studium na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Ani úspěšné složení státních zkoušek a získání titulu inženýr ekonomie mne nepřimělo změnit profesní orientaci a nadále jsem se naplno věnovala svému milovanému tanci a repertoáru IN FLAMENUS.

Mojí specialitou  je tanec s rekvizitami, který je založen na studiu a  skutečné znalosti těchto technik, což neznamená nic víc a nic méně než to, že kromě studia tanců orientálních (indických, arabských, afrických, perských) a dlouhodobého studia španělského flamenca se neméně poctivě věnuji také technikám ovládání šavle, biče, vějíře či toreadorské mulety.

Znalosti a zkušenosti nastřádané během mnoha let práce pro IN FLAMENUS mi umožňují nabídnout klientům vlastní styl a  zcela ojedinělá aranžmá.

 

 

 

 

  Najdete nás také na Facebooku
  Stáhněte si naši prezentaci ve formátu PDF
  Nabídka pro školky - Dlouhý Honza PDF


 
Home Page
Nabídka vystoupení
O nás
Bezpečnost
Galerie
Kontakt
Reference
Fire Show
Orientální fakírská show
Biče a šátky
Chůdy
Tanec
Fakír
Had
A nejen to
Pro školky
Fire show Ohně Orientu
Fire show Ohnivý květ
Fire show Draco flameno
Fire show Fusion
Fire show Ohně Sedmimoří
Fire show Chiméra
Fire show Kiss of fire

In Flamenus
Jiří Zaťko
E-mail: info@inflamenus.cz
Tel.: +420 604 966 072

© 2013 - 2015 In Flamenus
Veškerá práva vyhrazena!
WebDesign © Garry & Dino